Jälleenmyyjät

Myyntiverkostomme käsittää koko Suomen. Kysy tuotteitamme paikalliselta huonekalustemyyjältäsi.

 

Ab Möbel-Kaluste Mikael
Kehätie 3
64100 Kristiinankaupunki
06-2211500
mikael.nelson@stemma.fi
www.stemma.fi
Arvovirtanen Oy, Forssa
Aleksinkatu 1
30100 Forssa
03-4356570
forssa@arvovirtanen.fi
www.arvovirtanen.fi
Arvovirtanen Oy, Somero
Knuutilantie 1
31400 Somero
02-7221277
somero@arvovirtanen.fi
www.arvovirtanen.fi
Fasetti Oy
Vanha Messiläntie 8
15860 Hollola
0104231000
info@fasetti.fi
www.fasetti.fi
Finn-Pehmex Oy
Tynkkylänmäentie 5
58410 Haapakallio
015-534261
myynti@finn-pehmex.fi
www.finn-pehmex.fi
Haukiputaan Kaluste Ky
Revontie 53
90830 Haukipudas
08-5471955
myynti@haukiputaankaluste.fi
www.haukiputaankaluste.fi
Hkl. Antti Hakala Oy
Lopentie 100
05100 Röykkä
09-2765691
info@anttihakala.fi
www.anttihakala.fi
Huonekalu-Linna Oy
Yrjönkatu 4
28100 Pori
02-6325022
linna.anssikujanpaa@outlook.com
www.huonekalulinna.fi
Huonekaluliike Katainen
Kivimiehenkatu 6
45100 Kouvola
05-3713356
hkl.katainen@kymp.net
www.huonekaluliikekatainen.fi
Huonekaluliike O. Kivistö
Inkimäentie 140
27510 Eura
02-8670149
jonni.kivisto@okivisto.fi
www.okivisto.fi
Huonekaluliike Pekka Ahonen
Kennintie 1
31640 Humppila
03-4377866
humppila@hklahonen.fi
www.hklahonen.fi
Huonekaluliike Pekka Ahonen
Itsenäisyydentie 62
38200 Sastamala
03-5141840
palvelu@hklahonen.fi
www.hklahonen.fi
Huonekaluliike Räisänen
Torikatu 1
44100 Äänekoski
014-522191
antti.raisanen@pp8.inet.fi
www.laulumaa.fi
Huonekaluliike V. Hurskainen
Kiteentie 31
82500 Kitee
0500-531627
Huonekalumyynti velj. Rinteelä
Ilomäentie 4
23800 Laitila
02-856566
Jalasjärven Kalustetalo
Koskitie 14
61600 Jalasjärvi
06-4560669
jalasjarven.kalustetalo@saunalahti.fi
www.laulumaa.fi
Junet
Niemenkyläntie 238
66320 Niemenkylä
010 3200450
info@junet.com
www.junet.com
Kallen Kaluste Oy
Paljetie 7
90150 Oulu
044-7335303
info@kallenkaluste.fi
www.kallenkaluste.fi
Kaluste 10 Oy
Kirrinpolku 2
40270 Palokka
0207120470
info@kaluste10.fi
www.kaluste10.fi
Kaluste Åke Niemi Oy
Yrittäjäntie 5
67100 Kokkola
06-8313499
info@kalusteniemi.net
www.kalusteniemi.net
Kaluste Marsalkka
Porrassalmenkatu 29
50100 Mikkeli
015-213333
info@kalustemarsalkka.com
www.kalustemarsalkka.com
Kaluste-Heinoset Oy
Laasmäenkatu 6
20780 Kaarina
050-4070490
info@kalusteheinoset.fi
www.kalusteheinoset.fi
Kaluste-Kaakko, Imatra
Tainionkoskentie 68
55120 Imatra
0105483000
kaakko.imatra@gmail.com
www.kalustekaakko.fi
Kaluste-Kaakko, Lappeenranta
Kaakkoiskaari 22
53500 Lappeenranta
0103225880
kaakko.lpr@gmail.com
www.kalustekaakko.fi
Kaluste-Kärki Oy
Lintuparventie 11
32700 Huittinen
0424896800
huittinen@stemma.fi
www.stemmahuittinen.fi
Kaluste-Valiot Oy
Takojankatu 18
87400 Kajaani
08-630781
myynti@kalustevaliot.fi
www.kalustevaliot.fi
Kalustemyynti A. Vuorela
Helsingintie 23
24100 Salo
02-7316234
kmyyntivuorela@ebaana.net
www.kalustevuorela.fi
Kalustemyynti Pekka Ali-Tolppa
Kamraatintie 5
39500 Ikaalinen
03-4587459
myynti@alitolppa.fi
www.alitolppa.fi
Kalustetalo Juurikivi Oy
Kalustekatu 1 b
20320 Turku
044-7057700
sisustustalo@juurikivi.fi
www.juurikivi.fi
Kalustetalo Juurikivi Oy
Soppeentie 18
33470 Ylöjärvi
03-2614555
kalustetalo@juurikivi.fi
www.juurikivi.fi
Kalustetalo Kinnunen
Savonkatu 33
79100 Leppävirta
017-5540511
hanna.kinnunen@kalustetalokinnunen.fi
www.kalustetalokinnunen.fi
Kalustetalo Moilanen Ky
Kauppakatu 14
89600 Suomussalmi
08-711206
www.laulumaa.fi
Kalustetalo Niemelä Ky
Kauppakatu 8
85800 Haapajärvi
050-4522800
myynti.kalustetaloniemela@gmail.com
www.kalustetaloniemela.fi
Kalustetalo Tuovinen Oy
Airotie 2
93600 Kuusamo
040-7776094
myynti@kalustetalotuovinen.fi
www.kalustetalotuovinen.fi
Kauhavan Vaihtomööpeli
Kauppatie 90
62200 Kauhava
06-4342778
jukka.kojola@netikka.fi
www.vaihtomoopeli.fi
Koti-Siili Oy, Nilsiä
Tahkotie 2
73300 Nilsiä
017-4631786
nilsia@kotisiili.fi
www.kotisiili.fi
Koti-Siili Oy, Siilinjärvi
Pyykankaantie 18
71800 Siilinjärvi
017-4622208
siili@kotisiili.fi
www.kotisiili.fi
Kruunukaluste, Helsinki
Varikkotie 2
00880 Helsinki
09-8560200
helsinki@kruunukaluste.fi
www.kruunukaluste.fi
Kruunukaluste, Oulu
Taka-Lyötyn aukio 2
90140 Oulu
08-372299
oulu@kruunukaluste.fi
www.kruunukaluste.fi
Kruunukaluste, Tampere
Taninkatu 2
33400 Tampere
03-31423100
posti@kruunukaluste.fi
www.kruunukaluste.fi
Kruunukaluste, Vantaa
Riihitontuntie 1
01720 Vantaa
09-8494470
vantaa@kruunukaluste.fi
www.kruunukaluste.fi
Kuopion Huonekalukeskus
Kallantie 13
70340 Kuopio
017-3642800
myynti@huonekalukeskus.fi
www.huonekalukeskus.fi
Lähdesmäki Oy, Ilmajoki
Kaaronojantie 2
60800 Ilmajoki
0207699020
info@lahdesmaki.fi
www.lahdesmaki.fi
Lähdesmäki Oy, Vaasa
Moreenikuja 2
65300 Vaasa
020 7699 010
info@lahdesmaki.fi
www.lahdesmaki.fi
Mäntsälän Kotokaluste Oy
Riihenmäentie 2
04600 Mäntsälä
019-6872052
myynti@kotokaluste.fi
www.kotokaluste.fi
Me Kalustajat Oy
Kaskitie 1
04410 Järvenpää
0102714860
myynti@mekalustajat.fi
www.mekalustajat.fi
Musakka Oy
Tehtaantie 10
42700 Keuruu
0207569280
musakka@co.inet.fi
www.musakka.fi
Onni-Kaluste
Kuninkaantie 29
19600 Hartola
03-7161520
www.isku.fi
Oulun Matto ja Kaluste Oy
Haarasuonkuja 1
90240 Oulu
08-5351700
info@oulunmattojakaluste.fi
www.oulunmattojakaluste.fi
Oy F.W.Irjala Ab
Kanavapuistikko 20
68600 Pietarsaari
06-7245211
info@fwirjala.fi
www.fwirjala.fi
Porin Vaihtokaluste
Helmentie 6-8
28360 Pori
02-6304300
tilaukset@porinvaihtokaluste.fi
www.citykaluste.fi
Porvoon Vaihtokaluste Oy
Raivaajantie 3
06450 Porvoo
0207118711
info@vaihtokaluste.fi
www.vaihtokaluste.fi
RH-Huonekalu Ky, Pieksamäki
Hansantie 5
76100 Pieksämäki
0207862260
pieksamaki@rh-huonekalu.com
www.rh-huonekalu.com
RH-Huonekalu Ky, Varkaus
Kauppakatu 34
78200 Varkaus
0207862265
varkaus@rh-huonekalu.com
www.rh-huonekalu.com
Sisuste-Peltoniemi Oy
Linjatie 1
16900 Lammi
03-6336661
myynti@sisustepeltoniemi.fi
www.sisustepeltoniemi.fi
Sisustustalo J. Lehmusto Oy
Kasarmikatu 5
13100 Hämeenlinna
03 6824611
asiakaspalvelu@lehmusto.fi
www.lehmusto.fi
Stemma&Kodin Tyyli
Peräsimentie 3
03100 Nummela
09-72695450
myynti@kodintyyli.com
www.kodintyyli.com
T.Strömberg Oy
Mannerheimintie 9
49400 Hamina
05-2303888
stemma.hamina@stemma.fi
www.stemma.fi
Tele-Kaluste Ky
Alkkulanraitti 80
95600 Ylitornio
040-6790750
ylitornio@stemma.fi
www.tele-kaluste.fi
Topeekan Kaluste Oy
Topeeka 69
61800 Kauhajoki
06-2311090
jrp@topeekankaluste.fi
www.topeekankaluste.fi
TR-Kaluste Oy
Salpakuja 2
01200 Vantaa
09-8233585
porttipuisto@laulumaa.fi
www.tr-kaluste.fi
Turun Tyylikaluste Oy
Kalustekatu 2
20320 Turku
02-2337210
info@turunkaluste.com
www.turunkruunukaluste.com
Tyyli-Kotka Oy
Kirkkokatu 11
48100 Kotka
05-2250505
info@tyylikotka.fi
www.tyylikotka.fi
Ura-Kaluste Ky
Asematie 5
69100 Kannus
06-870771
myynti@urakaluste.com
www.urakaluste.com
Uudenkaupungin Huonekaluliike
Kalustekuja5
23500 Uusikaupunki
02-8424233
uusikaupunki@stemma.fi
www.uudenkaupunginhuonekaluliike.fi
Veken Kaluste, Ranua
Kiertotie 10
97700 Ranua
0400-967807
ranua@veke.fi
www.veke.fi
Veken Kaluste, Rovaniemi
Lampelankatu 25
96320 Rovaniemi
0207780400
rovaniemi@veke.fi
www.veke.fi

MEIDÄT TAVOITAT

 

HKT Laitala Oy

Teuvantie 6, 66300 Jurva

 

06-247 4100

 


 

 

© HKT Laitala Oy

Mainostoimisto Semio | Tampere ja SeinäjokiWebio julkaisujärjestelmä, verkkosivujen ylläpito